Carousel imageCarousel imageCarousel image

СУПЕРМЕГАКРУТЕЗНА НОВИНА!!!

Наша Гімназія107 "Введенська" підписала МЕМОРАНДУМ про співпрацю з Національний університет "Києво-Могилянська академія"!

Це, безумовно, подія в інтересах реалізації наукових, освітніх та інноваційних проєктів у різни сферах для досягнення глобальної цілі- розбудови інноваційної екосистеми сталого розвитку України.

Впевнена: за нашими дітьми - майбутнє, але ми не чекатимемо на нього склавши руки, ми активно створюватимемо його вже зараз!

Меморандум передбачає співпрацю за напрямами :

✅обмін наявною інформацією з питань, що становлять взаємний інтерес у сфері наукової, науково- технічної, інноваційної діяльності тощо;

✅спільна робота щодо видань, публікацій, електронних ресурсів тощо;

✅організація та проведення спільних консультацій, форумів, конференцій, семінарів тощо з метою популяризації науково- технічної та інноваційної діяльності, трансферу технологій;

✅підготовка спільних навчально- методичних матеріалів, електронних та друкованих засобів масової інформації;

✅залучення провідних спеціалістів з обох боків для розробки та практичної реалізації спільних програм та проєктів;

✅залучення старшокласників до профорієнтаційної роботи та навчання за Могилянськими освітніми програмами;

✅створенні в гімназії Інноваційного хабу для розвитку підприємницької діяльності старшокласників;

Стимулювання професійного розвитку вчителів через участь в науково- практичних проєктах НаУКМА і багато іншого)Це, безумовно, подія в інтересах реалізації наукових, освітніх та інноваційних проєктів у різни сферах для досягнення глобальної цілі- розбудови інноваційної екосистеми сталого розвитку України.

Впевнена: за нашими дітьми - майбутнє, але ми не чекатимемо на нього склавши руки, ми активно створюватимемо його вже зараз!