Самооцінювання вчителя
Портфоліо вчителя. Як? Де? Для чого?
Ви ще не маєте свого професійного портфоліо?
І ви не знаєте, як його створити?
Підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Інтерактивні завдання для контролю знань і залучення учнів до активної роботи у класі та вдома: https://naurok.com.ua/test/about
Створюйте власні тести на платформі "Всеосвіта" https://vseosvita.ua/test Цей розділ допоможе вам швидше готуватися до контрольних робіт, самостійних чи просто уроків перевірки чи закріплення знань.
Як налаштувати дошку padlet для організації роботи з учнями на карантині
10 онлайн- сервісів для учителів
Проведення уроків з учнями за допомогою дистанційних технологій навчання.
Згідно з Положенням про дистанційне навчання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 25.04.13 №466, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30 квітня 2013 року за №703/23235, дистанційне навчання реалізовується шляхом:
застосування дистанційної форми як окремої форми навчання;
використання технологій дистанційного навчання для забезпечення навчання в різних формах.
На підставі пункту 4.2 Положення під час карантину заклади освіти можуть організувати освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання. При цьому відсутня необхідність переведення учнів (вихованців) на дистанційну форму здобуття освіти.
Елементи дистанційної системи навчання:
І. Програми для перевірки знань (тестування):
студія онлайн-освіти для школярів – https://www.ed-era.com/
гейміфікована платформа для підготовки до ЗНО – https://ilearn.org.ua/;
безкоштовна підготовка до ЗНО – https://besmart.study/;
онлайн-курси для школярів – https://prometheus.org.ua/.
ІІ . Хмарні сервіси.
Створення тестів за допомогою Google Forms.
Google Classroom — безкоштовний веб-сервіс створений Google для освітніх закладів з метою спрощення створення, поширення і класифікації завдань безпаперовим шляхом.
Основна мета сервісу прискорити процес поширення файлів між вчителем і учнем.
Microsoft Teams — центр для командної роботи в Office 365 від Microsoft, який інтегрує користувачів, вміст і засоби, необхідні команді для ефективнішої роботи.
Платформа для вебінарів Cisco WebEx – це хмарний сервіс для проведення будь-яких web-конференцій, що дозволяє учасникам обмінюватися інформацією в будь-який момент часу з глобального хмарного середовища, в будь-якому місці, використовуючи комп’ютер або мобільні пристрої.
Сlass Dojo – це зручний і простий інструмент для оцінки роботи класу в режимі реального часу. За допомогою даного сервісу вчитель може швидко і просто оцінювати класну і домашню роботу. Зручний, яскравий, українізований інтерфейс, симпатичні аватари, цікаві для сприймання дітьми, можливість роботи, як із стаціонарного комп’ютера так із планшета, чи смартфона.
Classtime – це онлайн-сервіс для миттєвих тестів, які можна проводити як під час уроку, так і давати на домашнє завдання.
Zoom забезпечує проведення необмеженої кількості конференцій, зустрічей і вебінарів.
Skype – це безкоштовна для завантаження та проста у використанні програма, яка дає змогу спілкуватися користувачам з усього світу. Мільйони компаній і окремих користувачів за допомогою Skype безкоштовно здійснюють відео- і голосові виклики, проводять конференції, надсилають миттєві повідомлення та обмінюються файлами з іншими користувачами Skype.
Міністерство цифрової трансформації України запустило освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів». https://osvita.diia.gov.ua/courses/online-services-for-teachers
За матеріалами https://osvita-omr.gov.ua/onlajn-servisy-dlia-vchyteliv/