За ініціативи WWF уже цієї суботи, 27 березня, буде присвячено одну годину планеті. Зосередимо ж свою увагу і дії на її збереженні!

Другий рік поспіль мільйони людей відзначатимуть Годину Землі у сімейному колі. Локдаун позбавив нас публічних заходів, але відкрив шлях до нових ідей.

В Україні Година Землі 2021 присвячена старовіковим лісам — майже недоторканим територіям переважно в Карпатах і на Поліссі Вони — головний прихисток для червонокнижних видів тварин і рослин. За оцінкою WWF, в Україні залишилося приблизно 100 тисяч гектарів таких лісів, але понад третина з них ще не отримала достатнього природоохоронного статусу.

27 березня о 20:30 WWF-Україна відкриє національну кампанію зі збору голосів на підтримку найстаріших лісів України.

Офіційна сторінка Години Землі 2021 в Україні за посиланням:

https://wwf.ua/earth-hour/

Дізнайтеся про ідеї, як цікаво та з користю провести свій вечір цієї Години Землі

Підписуйтеся та слідкуйте за анонсами WWF-Україна!

Telegram https://t.me/wwfukraine

Instagram https://www.instagram.com/wwf_ukraine

#годиназемлі #earthhour #eh2021 #годиназемлі2021


AirZOOM

Автоматизована мережа моніторингу якості повітря, з режимом роботи 24/7/365, вимірює забруднення та запиленість повітря від транспорту та підприємств. Сучасні компактні датчики, сертифіковані за Європейськими стандартами, в режимі онлайн надають громадянам інформацію про стан та безпечність повітря. Дані зручно відображаються через мобільний додаток, соціальні мережі, а також на карті міста.